Kredyt 10 000 złotych na rok


Kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas.

Biorąc kredyt na kwotę 10 tysięcy złotych na okres jednego roku, powinniśmy najpierw sprawdzić kilka ofert w różnych bankach, zanim wybierzemy tą dla siebie najbardziej odpowiednią. Sprawdźmy kilka ofert kredytów gotówkowych jakie obecnie oferują banki. Zacznijmy od kredytu gotówkowego w Banku BGŻ BNP Paribas. Oferta ta daje nam atrakcyjne oprocentowanie w wysokości 5,49%. Bank nalicza prowizję w wysokości 9,9%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania jest równa 28,64%. Na podstawie danych podanych powyżej bank wyliczy nam ratę w wysokości 856,62 zł. Kredyt będzie nas kosztował 279,44 złote. Suma nie jest bardzo wysoka. W ramach tej oferty możemy pożyczyć maksymalnie 150 000 złotych.

Kredyt gotówkowy w Banku Citi Handlowym.

Bank Citi Handlowy proponuje nam obecnie pożyczkę gotówkową online dla nowych klientów. W ramach tej pożyczki możemy maksymalnie pożyczyć 150 tysięcy złotych na okres aż 72 miesięcy. Bank w ramach pożyczki oferuje nam oprocentowanie w wysokości 4,99% i prowizję w wysokości 5%. RRSO jest równe 15,71%. Na podstawie tych danych rata miesięczna od kwoty 10 tysięcy złotych spłacanej przez rok wyniesie 895,31 złotych. Ten kredyt będzie nas kosztował 743, 72 złote. W porównaniu do oferty kredytu gotówkowego w Banku BGŻ BNP Paribas ta oferta będzie o wiele droższa. Różnica jest naprawdę widoczna gołym okiem i widać, jak ważne jest, aby wcześniej sprawdzać ile będzie nas kosztowały kredytu w poszczególnych bankach.

Kredyt gotówkowy w Eurobanku.

Eurobank ma w swojej ofercie kredyt gotówkowy z oprocentowaniem w wysokości 5%. Do tego bank naliczy nam prowizję w wysokości 9,8%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 27,72%. Na tej podstawie pożyczając w Eurobanku kwotę 10 tysięcy złotych na okres dwunastu miesięcy rata miesięczna będzie równa 946,83 złote. Ten kredyt będzie nas kosztował 1361, 96 złotych. W porównaniu do oferty Banku BGŻ BNP Paribas jest to kwota ponad cztero krotnie wyższa. W porównaniu do oferty Banku Citi Handlowego ten kredyt będzie nas kosztował około sześćset złotych więcej. Jest to już spora różnica. W ramach tej oferty można pożyczyć kwotę od 500 złotych do 120 tysięcy złotych z okresem kredytowania do 108 miesięcy. Zaletą kredytu w Eurobanku jest to, że formalności uda nam się załatwić w kwadrans.

Komentarze wyłączone.