Kredyty mieszkaniowe.


Kredyt hipotecznyw Eurobanku.

Kredytem hipotecznym określa się kredyty bankowe długoterminowe, jakich zabezpieczeniem jest nic innego jak hipoteka. Taką hipotekę ustanawia się na rzecz banku na prawie użytkowania wieczystego nieruchomości jaka należy do kredytobiorcy. Hipoteka nie jest jedyną formą zabezpieczenia kredytu hipotecznego. Kredytobiorca musi poręczyć całym swoim majątkiem nawet tym przyszłym, że ten kredyt spłaci. Z kredytem hipotecznym wiąże się kilka kosztów z jakimi każdy kredytobiorca musi się liczyć. Trzeba będzie zapłacić dla banku prowizję za udzielenie nam kredytu, ponieść koszty notarialne, jak również ustanowić hipotekę i założyć księgę wieczystą, jeżeli kredytowana nieruchomość jej nie posiada.

Niemal każdy bank ma w swojej ofercie chociaż jeden rodzaj kredytu hipotecznego. Sprawdźmy kilka takich ofert jakie obecnie są na najwyższych listach w rankingach internetowych. Zaczniemy od oferty kredytu mieszkaniowego w Eurobanku. Zaciągając kredyt hipoteczny w Eurobanku na kwotę 200 000 złotych i z okresem kredytowania równym 30 lat, koszt jaki przyjdzie nam ponieść będzie równy 126 941złotych. Miesięczna rata będzie wynosiła tutaj 908,17złotych, a RRSO utrzyma się na poziomie 3.88%. Bank udostępnia maksymalną kwotę kredytu w wysokości 4 000 000 złotych na okres 30 lat. Taki kredyt kosztował by nas 2 538 802złotych. Co miesiąc trzeba by było wpłacać do banku raty po 18 163,34złotych. Wskaźnik RRSO dalej wynosiłby 3,88%. Kredyt mogą zaciągnąć klienci posiadającyod 18 do 70 lat. Przelew środków na konto kredytobiorcy może być wykonanynawet w 1 dzień roboczy. Idąc do banku złożyć wniosek o kredyt, trzeba zabrać ze sobą dokumenty tożsamości, dokumenty jakie potwierdzą nasz dochód, jak również te, które dotyczą celu kredytowania oraz sposobu jego zabezpieczenia.

Kredyt hipotecznyw Millennium Banku.

Kredyt hipoteczny w Banku Millennium można spłacać maksymalnie przez 35 lat. Biorąc zobowiązanie na okres 30 lat z kwotą 200 000 złotych, koszt jaki poniesiemy będzie równy 125 325złotych. Chcąc wpłacać do banku równe raty miesięczna, każda z nich będzie wówczas po 903,68złote. RRSO wynosi3.89%. Minimalny wiek jaki musi mieć kredytobiorca ubiegający się o przyznanie zobowiązania bank określił na 20 lat. Nie może mieć on jednak więcej niż 75 lat. Okres pożyczki hipotecznej na jaki możemy ją rozłożyć to przedział od 72 miesięcy do 420 miesięcy. Kwota minimalna kredytu w Banku Millennium zaczyna się od 20 000 złotych. Do banku trzeba udać się z dowodem osobistym lub innym dokumentem potwierdzającym tożsamość, jak również trzeba zabrać dokumenty finansowe i dotyczące nieruchomości. Trzeba będzie również wypełnić wniosek kredytowy i wszelkie inne formularze jakich wymaga bank.

Kredyt hipotecznyw Banku PEKAO SA.

W Banku Pekao SA również znajdziemy propozycję kredytu hipotecznego. Oferta ta zajmuje dosyć wysokie miejsca w rankingach i stanowi sporą konkurencję dla innych banków. Zaciągając kredyt na mieszkanie w wysokości 200 000 złotych na 30 lat, koszt całkowity kredytu będzie równy 123 312złotych. Przez trzydzieści lat przyjdzie nam wpłacać raty po 898,09złotych. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowanie dla kredytu hipotecznego w Banku Pekao SA wynosi 3.92%.Dokumenty jakie będą nam potrzebne do złożenia wniosku o kredyt hipoteczny w Banku Pekao SA uzależnione są od źródła dochodów jakie osiąga kredytobiorca jak też od samego celu kredytowania i formy jego zabezpieczenia. O kredyt mogą wnioskować tylko osoby pełnoletnie, które nie ukończyły siedemdziesięciu lat. Maksymalnie kredyt można rozłożyć na 360 rat miesięcznych.

Komentarze wyłączone.