Lokaty bankowe


Eko lokata w BOŚ Banku.

EKOlokata to propozycja jaką przygotował BOŚ Bank. Jest to rodzaj depozytu jaki możemy założyć już od 1 000 złotych. Oferta została przez bank skierowana do nowych i obecnych klientów. Można założyć lokatę online, odwiedzając oddział banku, za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub za pośrednictwem infolinii. Nie musimy nawet zakładać w banku konta, aby móc skorzystać z oferty. Bank Gwarantuje nam stałe oprocentowanie przez cały czas trwania lokaty z kapitalizacją odsetek na koniec okresu. Maksymalna liczba EKO lokaty w BOŚ Banku nie została określona, ale jeżeli zerwiemy lokatę przed czasem stracimy wszystkie odsetki, ile by ich nie było. Bezpieczeństwo wkładu na lokacie daje nam gwarancja BFG. Kwota jaką chce wpłacić klient na EKO lokatę to suma 10 000 złotych. Okres trwania lokaty będzie wynosił 3 miesiące. Oprocentowanie jakie w takim przypadku zaoferuje bank będzie równe 0,80 % w skali roku. Zysk netto jaki uda nam się wypracować będzie równy 15,98 złotych. Depozyt możemy również założyć na okres jednego miesiąca. Wówczas oprocentowanie lokaty będzie równe 0,5% w skali roku, co od naszej kwoty da nam zysk w wysokości 3,33 złotych.

Lokaty w Orange Finanse

Jedną z lokat jakie proponuje wszystkim swoim klientom Orange Finanse jest Lokata na nowe środki. Założymy ją już od kwoty 1 000 złotych za pośrednictwem online lub aplikacji mobilnej. Trzeba najpierw założyć konto w banku, aby móc skorzystać z oferty. Bank daje gwarancję stałego oprocentowania na lokacie, kapitalizacji odsetek na koniec okresu i w razie jej zerwania utratę tylko części zgromadzonych odsetek. Dla depozytu trzymiesięcznego z wpłatą w wysokości 10 000 złotych, oprocentowanie będzie równe 1,5% w skali roku. Taka lokata da zysk w wysokości 29,96 złotych. Lokata terminowa to kolejna z propozycji Orange Finanse dla wszystkich klientów. Kwota minimalna jaka jest potrzebna do otwarcia lokaty to jedyne 500 złotych, co pozwala na oszczędzanie każdemu. Lokatę założymy online lub wykorzystując do tego celu aplikację mobilną. Trzeba założyć w banku konto, aby oferta była dla nas dostępna. Gwarancją banku jest stałe oprocentowanie przez cały okres trwania lokaty, co pozwala nam z góry wyliczyć jaki będzie nasz zysk z takiego depozytu. Odsetki kapitalizowane są na koniec lokaty, a konsekwencją jej zerwania przed czasem, jest ich częściowa utrata. Zakładając depozyt na okres trzech miesięcy z wpłatą 10 000 złotych oprocentowanie będzie równe 0,5% w skali roku. Zysk netto z takiego depozytu będzie niewielki.

Najlepsze lokaty w Noble Banku.

Lokata tradycyjna w Noble Banku to depozyt jaki można założyć od kwoty 500 złotych. Bank kieruje ofertę do tych klientów, którzy posiadają lub założą w nim konto osobiste. Depozyt założymy odwiedzając oddział banku lub wykorzystując w tym celu bankowość telefoniczną. Oprocentowanie depozytu jest stałe przez cały okres jego trwania. Kapitalizacja odsetek w Noble Banku ma miejsce na koniec okresu. Zerwanie lokaty przed czasem skutkuje całkowitą utratą odsetek. Dla depozytu na okres trzech miesięcy oprocentowanie będzie wynosiło 1,65% w skali roku. Od wpłacenia kwoty 10 000 złotych uda nam się zarobić 32,95 złotych. Lokata tradycyjna w Noble Banku to kolejna z propozycji depozytu jaki można założyć od minimalnych 500 złotych. Założymy lokatę w oddziale banku lub telefonicznie. Oprocentowanie tutaj również jest stałe, a odsetki kapitalizowane są na koniec. Stracimy je wszystkie, jeżeli zerwiemy lokatę przed czasem. Po trzech miesiącach od kwoty 10 000 złotych i przy oprocentowaniu 1,45% w skali roku, osiągniemy zysk netto na lokacie w wysokości 28,96 złotych.

Komentarze wyłączone.