Pożyczki osobiste dla osób ze złą historią kredytową lub bez żadnej


Być może widzieliście to na jakimś znaku lub na ekranie telewizora lub komputera: „Bez kredytu, bez problemu!” Nie wierzcie w to. Prawda jest taka, że jeśli potrzebujesz osobistej pożyczki i nie masz kredytu albo twoja historia kredytowa nie jest dobra, to z pewnością istnieje problem. Nie jest to nie do pokonania, ale mimo wszystko jest to problem.

Posiadanie złego kredytu sprawia, że jesteś klientem wysokiego ryzyka dla dużych banków, kas oszczędnościowych i innych głównych instytucji kredytowych. Kredytodawcy ci mają surowe standardy i polegają na punktach kredytowych przy wyborze kredytobiorców i obliczaniu warunków pożyczki. O ile kredytodawcy nie będą pewni, że ich pożyczki zostaną spłacone, po prostu nie dadzą pożyczki. Ponadto zwiększone przepisy i ściślejsza kontrola wewnętrzna ze strony pożyczkodawców sprawiają, że dzisiejszy klimat pożyczkowy jest trudny dla pożyczkobiorców.

Więc kiedy twój stan kredytów jest zły, możesz czuć się tak, jakbyś był na łasce płatnych pożyczkodawców i innych źródeł pomocy finansowej, źródeł, które będą pożyczać ci pieniądze tylko wtedy, gdy zgodzisz się je spłacić przez wysokie stopy procentowe.

Znaki ostrzegawcze dla złych kredytów

Aby zrozumieć, w jaki sposób Twój kredyt wpływa na Twoje osobiste opcje pożyczek, najlepszym miejscem na rozpoczęcie jest zrozumienie wyniku kredytowego. Bezpłatne oceny kredytowe są teraz dostępne w kilku witrynach internetowych.

Niektóre typowe objawy złej oceny kredytowej obejmują:

  • Płacisz wyższe oprocentowanie niż reklamowane
  • Przestałeś próbować spłacać zadłużenie i jesteś zadowolony z dokonywania minimalnych płatności na kartach kredytowych o wysokim oprocentowaniu
  • Masz historię opóźnień w płatnościach za mieszkania, media lub inne miesięczne rachunki
  • Twoje konto czekowe jest regularnie przekraczane
  • Masz problemy z uzyskaniem dzierżawy mieszkania
  • Firmy komórkowe nie dają ci kontraktu

Wszystko to ma negatywny wpływ na twoją zdolność kredytową, co utrudnia uzyskanie pożyczki. Nie daj się wciągnąć w sytuację, która brzmi zbyt dobrze, by była prawdziwa. Jeśli masz zły kredyt i potrzebujesz pożyczki, istnieją opcje, ale zajmie to trochę czasu i badań, aby znaleźć tą, która najlepiej pasuje do Ciebie.

Odwiedź unię kredytową

Związki kredytowe są podobne do banków komercyjnych pod względem świadczonych usług, ale są własnością ich członków, a nie akcjonariuszy nastawionych na zysk. Unie kredytowe są instytucjami non-profit, co oznacza, że przekazują zarobki swoim członkom w postaci niższych opłat i kosztów finansowania oraz lepszej obsługi klienta.

Unia kredytowa – szczególnie ta powiązana z pracodawcą lub społecznością – może chcieć wyjrzeć poza złą historię kredytową i dokonać oceny, czy pożyczy pieniądze na podstawie twojej postaci i obietnicy spłaty, niezależnie od tego, czy masz zły kredyt, czy nie. Chociaż niedawna recesja zmusiła wiele mniejszych związków kredytowych w całym kraju do połączenia się z większymi, prawie wszystkie unie kredytowe aktywnie poszukują kredytobiorców.

Komentarze wyłączone.