Zgarnij 50 złotych zakładając lokatę


Pojawiła się kolejna edycja promocji związanej z premią wypłacaną osobom, które założą Lokatę Bezkarną w BGŻ Optimie. Każdy nowy Klient, zakładający konto oraz lokatę przystępując do promocji otrzyma jeszcze podczas nadchodzących wakacji dodatkowe 50 złotych. Aby skorzystać z tej atrakcyjnej oferty musisz podpisać umowę z bankiem do 13 czerwca bieżącego roku. Konieczne jest jednak zarejestrowanie się na stronie promocji do 6 czerwca. W dalszej części artykułu dowiesz się co dokładnie musisz zrobić by rzeczywiście otrzymać dodatkowe pieniądze korzystając z oferty oszczędnościowej.

Dzięki promocji Lokata Bezkarna w BGŻ Optimie prezentuje się znacznie korzystniej niż dotychczasowy lider rankingu lokat czyli oferta Idea Banku, Lokata Happy. Jednak liczba Lokat Bezkarnych objętych promocją jest ograniczona, na prowizję może liczyć tylko 2000 osób, które jako pierwsze w wyznaczonym terminie podpiszą umowę i wywiąrzą się z wszystkich warunków promocji.

Tylko nowi Klienci BGŻ Optimy

Lokata Bezkarna dedykowana jest usługobiorcą, którzy wcześniej nie korzystali z usług instytucji. Zgodnie z regulaminem aby spełnić warunki promocji konieczne jest założenie internetowego rachunku osobistego, a dopiero późniejsze połączenie rachunku z lokatą terminową. W promocji udział mogą zgłosić wyłącznie Ci Klienci, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie korzystali z żadnego produktu dostępnego w BGŻ Optimie.

Warto pamiętać, że cały proces założenia zarówno konta jak i lokaty dostępny jest całkowicie drogą internetową. To znacznie skraca czas konieczny do skorzystania z oferty, a także minimalizuje formalności jakie należy wypełnić. Już w kilka minut uda Ci się uzupełnić formularz i założyć ROR wraz z lokatą.

Co dokładnie musisz zrobić?

Zarejestruj się na stronie promocji BGŻ Optima i wypełnij podany przez bank kwestionariusz. Po otrzymaniu wiadomości zwrotnej z pomocą danych podanych w e-maliu załóż rachunek osobisty, a najpóźniej do 13 czerwca załóż lokatę terminową. Aby otrzymać premię w trakcie trwania umowy zaloguj się ponownie na stronie promocji. Pamiętaj, że wcześniejsze zerwanie umowy oznacza, że bank nie wypłaci na Twoje konto premii o wysokości 50 złotych. Pieniądze powinny zostać zamrożone na depozycie na okres całych trzech miesięcy.

Bank do 17 sierpnia poinformuje wszystkich Klientów o przyznaniu premii. Pieniądze wypłacane będą bezpośrednio na osobisty rachunek w terminie do 30 sierpnia. Po odebraniu nagrody możliwe jest bezpłatne zamknięcie rachunku, podobnie jak w przypadku założenia konta wszystko odbywa się z pomocą bankowości internetowej.

Komentarze wyłączone.